Get In Touch
541 Melville Ave, Palo Alto, CA 94301,
ask@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.705.5448
Work Inquiries
work@ohio.clbthemes.com
Ph: +1.831.306.6725

Drzwi pivotowe

Drzwi na zamówienie

Nasze drzwi na zamówienie są prawdziwym połączeniem elegancji, trwałości i piękna naturalnych materiałów. Połączenie nabiera wielkiego znaczenia w świecie, w którym współistnieją sztuka, natura i ludzka dusza.

Specjalizujemy się w produkcji luksusowych wewnętrznych DRZWI PIVOTOWYCH. Nasze zaangażowanie w ich doskonałość jest na najwyższym poziomie, ponieważ od samego początku jesteśmy odważni w tym, co tworzymy. Drzwi nie tylko o najwyższej jakości, ale także o istotnej wartości. Ponadczasowość i autentyczność są więc nieuniknione, gdyż każdy egzemplarz wykonujemy ręcznie, na indywidualne zamówienie.

Natura i prawda nie mają zasad. Zaawansowane funkcje techniczne oraz komponenty najwyższej jakości stanowią bazę i początek do powstawania naszych drzwi. Dzięki temu łączymy w nich innowacyjność i wytrzymałość, które są nieodłącznymi cechami naszych produktów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją luksusowych drzwi wewnętrznych pivotowych, gdzie połączenie sztuki, natury i ludzkiej duszy tworzy niepowtarzalne arcydzieła.

Drzwi na zamówienie

Wyjątkowo Twoje

Nasze historie definiują nas. Jednoczą nas. Wyrażanie własnej indywidualności jest manifestacją prawdy.

W IRIOM realizujemy Twój wyjątkowy projekt drzwi od A do Z, zawsze wspierając Twoją indywidualność. W końcu życie ma charakter osobisty.

Twórz z rozmachem. Możliwości masz nieorganiczne. W różnorodności naturalnych surowców najwyższej jakości oraz ich łączeniu, znajdziesz sposób, aby wyrazić siebie.

SPIRIT OF IRIOM

Ziemia jest w Nas

Ziemia to nasz dom. Punkt odniesienia. Punkt wyjścia, z którego widzimy niebo i czujemy świat.

Nasze wewnętrzne pivotowe drzwi na zamówienie rodzą się z jej osobistej natury: brąz, miedź, stal, mosiądz, aluminium, kamienie szlachetne, drewno, żywica. Zastosowanie naturalnych materiałów, ich tekstur i kolorów daje nieograniczone możliwości komponowania.

Z największą starannością pozyskujemy naturalne surowce, które potem wspólnie z Tobą dopasowujemy do Twoich wymarzonych drzwi. Harmonia między tym, co powstaje w przestrzeni IRIOM, a prawdziwym otoczeniem człowieka, jest w naszym DNA. Nie ma piękniejszej i bardziej znaczącej sztuki tworzenia niż ta, która powstaje z miłości do natury.

Ruch

Technologia FlowMotion,
kontrolowany, płynny ruch bez względu na wagę Twoich drzwi, nawet do 500KG.
Lekkość i płynna dynamika oraz wyhamowanie i ustawienie w pożądanym kierunku.

Czas

Nasze zawiasy pivotowe są praktycznie niezniszczalne. Systemy zbudowane z materiałów o wysokiej wydajności, nie wymagają konserwacji.
1 milion cykli, a nasze systemy nadal działają tak, jak zostały zaprojektowane.

Tech art

Niewidzialne Okucia w całości ukryte w ramie. Nie wymagają żadnych dodatkowych elementów konstrukcyjnych w podłodze i suficie, dając przestrzeń i czystość powstałej formy.

Drzwi na zamówienie

Doświadczaj

Wyjątkowość świata inspiruje artystę, który istnieje w każdym z nas.