Przebudowa starego domu

Stary dom, odziedziczony po rodzicach. Projekt zakładał połączenie dwóch niezależnych mieszkań. Największa trudność projektu polegała na doświetleniu budynku, a także na podziale na funkcje zgodne z (...)

Dom w stanie developerskim

Dom w stanie deweloperskim zaprojektowany zgodnie z obowiązującymi trendami. Dzięki odwadze i innowacyjnym podejściu inwestora został urządzony z wykorzystaniem wielu ciekawych rozwiązań i produktów (...)

Projekt biura w Katowicach

Projekt w nowoczesnym budynku biurowym obejmował aranżację niedużego gabinetu oraz kuchni. W małym gabinecie oprócz miejsca do pracy musiała znaleźć się także przestrzeń do organizacji spotkań i minikonferencji dla kilku osób (...)

Kawalerka pod wynajem

Zgodnie z założeniem inwestora – przestrzeń miała zostać przygotowana pod wynajem. Kawalerka zaprojektowana została w konwencji wnętrz skandynawskich. Wnętrze jest bardzo jasne i uniwersalne (...)

Przebudowa domu w Sosnowcu

Kolejna przebudowa starego domu o powierzchni 65m2. Inwestor wrócił do Polski po latach spędzonych za granicą. Dom wymagał gruntownej przemiany i reorganizacji układu (...)

Gabinet fizjoterapii

Projekt przydomowego gabinetu fizjoterapeutycznego okazał się ciekawym zleceniem. Na niedużej powierzchni udało się zaaranżować i wydzielić kilka stref, a obniżenie sufitu za pomocą drewnianej konstrukcji miało (...)

Gabinet stomatologiczny

Przedmiotem projektu były pomieszczenia prywatnych gabinetów stomatologicznych wraz z holem, poczekalnią oraz zapleczem. Gabinety są zlokalizowane na terenie dużego osiedla w centrum aglomeracji śląskiej (...)