Biuro Iriom stworzyłam z wielkiej pasji do projektowania oryginalnych wnętrz. Do pracy inspirują mnie przede wszystkim ludzie, ich marzenia, przyroda oraz podróże. Przez 5 lat mieszkałam poza granicami Polski. W Irlandii, Anglii i w Niemczech miałam szansę pracować z fascynującymi ludźmi oraz odkrywać zaskakujące rozwiązania aranżacyjne.

Lubię minimalizm – proste formy i naturalne materiały, które w moich projektach łączę w unikatowe, często zaskakujące kompozycje.

Priorytetową wagę przywiązuję do detali. Potrafię dostrzec potencjał niemal w każdym przedmiocie – nawet pozornie nieprzydatnym i zniszczonym. Wystarczy pomysł, trochę pracy i odpowiednia oprawa, by tchnąć w meble drugie życie, a wnętrzom nadać nowy, niepowtarzalny charakter.

Jako żona i mama doskonale wiem, jak ważna jest nie tylko estetyka, ale także użyteczność tworzonych aranżacji. Mam nadzieję, że wspólnie zaprojektujemy wymarzone wnętrza dla Ciebie i Twoich bliskich – piękne, wygodne i funkcjonalne, dopasowane do Waszego stylu życia.

Zapraszam do kontaktu

Monika Gajda