Meble z duszą

Meble z duszą
Od lat fascynuje mnie drewno, im starsze tym lepsze. Jest w nim historia i naturalność. Jadąc samochodem zawsze rozglądam się, czy gdzieś można znaleźć nikomu już niepotrzebny stary i wydawałoby się zniszczony surowiec. W moim warsztacie wymyślam jak można nadać starym drewnianym belkom nowe oblicze. Jeśli ktoś z Was zechciałby mieć w domu nietuzinkowy drewniany mebel zapraszam - wspólnie coś wymyślimy!

Ale jaja

Ale jaja
O tym że dekorowanie świątecznych jajek może być niezłą zabawa nie trzeba mówić dzieciakom. Ale my dorośli w ferworze przedświątecznych porządków, zakupów i kulinarnych wyzwań chcemy mieć to 'z głowy”. Kupujemy w markecie farbki, które i tak zawsze pozostawiają nieestetyczne zacieki, albo gotujemy jaja w łupinach cebuli i gotowe.

Kolor ma znaczenie

Kolor ma znaczenie
Dobierając kolory do naszych wnetrz najczesciej kierujemy się intuicja. Wybieramy te kolory, które po prostu lubimy i chcemy miec. Mysle ze nasze preferencje są bardzo wazne, bo tworzac wlasna przestrzen chcemy się w niej czuc komfortowo. Nie powinnismy jednak zapominac iz kolory maja ogromny wpływ na nas i na nasze samopoczucie.

Świąteczny recykling

Świąteczny recykling
Święta tuż tuż. A dopiero były wakacje… Tego lata rozpoczęłam remont mojego wymarzonego ogródka. Wśród, wydawać by się mogło „śmieci”, znalazłam kilka skarbów. Miało być do spalenia:)